Günyaz Software - Hakkımızda

UsiS'in Doğuşu

Firmanız için Kurumsal Çözümler

Günyaz Software kurumsal binasında çalışan 2 mühendis

Tarihçe

2000’li yıllarda  hayatımıza giren ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardının dokümanlarını yönetmek, paper free bir kalite yönetim sitemi kurmak hedefiyle  2000 yılında 4 mühendis ile Kalite Yönetim Sistemi yazılım projesine başlanıldı. Bir Kalite Yönetim Sistemi danışmanı, iki yazılımcı ve bir denetçi (TUV’de) ve aynı zamanda yazılımcı ile iki yıla yakın bir zamanda program tamamlandı.   

Program mail sender (UsiS’in bir formu) formu ile piyasaya tanıtıldı. Piyasadan gelen talepler doğrultusunda maliyet hesap modülü, depo, satış ve ihracat, planlama, üretim ve en son ön muhasebe modülleri geliştirildi. Geliştirme, müşterilerin problemlerini çözme ekseninde yapıldı. Başka bir ERP yazılımından örnek alınmadı.

Bu sayede UsiS kendine has özelliklere sahip oldu. Bu özelliklerden bazıları, KOF(Konsolide Firma), Giriş ve Çıkışlarda Stok Kodu çevrimi, birimler arası kat sayı çevrimi, geçmiş yıllara ait dataları tek ekranda raporlama yeteneği vb. şeklindedir. UsiS şu an bir biriden bağımsız 24 modülden oluşmaktadır.

Günyaz Software - ERP Yazılımda Lider

Günyaz yazılım firmasındaki kurumsal bir toplantı

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz zor ve problemli yazılım alanında firmalara özel çözümler üretmek, daima mümkün olan en son teknolojiyi kullanmak, en üst düzeyde müşterilerimizin isteklerini karşılamak, onların beklentilerinin önüne geçmek, müşteri veli nimetimizdir anlayışı ile hareket etmek, tüm çalışanlara ailenin bir ferdi gibi davranmak.

Misyon

Günyaz Software olarak hızlı, kararlı ve güvenilir yazılımlar yapmak, yazılımları uygun fiyata sunmak, faaliyet gösterdiğimiz alanlara değer katmak.

Neden Günyaz Software?

Geliştirdiği özgün üretim sistem çözümleri ile Günyaz Software, 2000 yılından günümüze kalitesini ispatlamıştır. Şu an 24 farklı modülde firmaların kurumsal kaynak planlamalarında en büyük yardımcısı olan UsiS’in bazı modülleri şu şekildedir:

  • Depo Yönetimi
  • Veri Analizi
  • Dokuman Yönetimi
  • Üretim Modülü
  • Satın Alma
  • Satış ve ihracat
  • Fatura Yönetimi
  • Endüstri 4.0
Günyaz Yazılım tarafından geliştirilen UsiS2,n alt modüllerini içeren tablo

ERP Yazılımı için Günyaz Software'i Tercih Edenler

Kendine has özellikleri ile geliştirdiğimiz Kalite Yönetim Sistemini tercih eden firmalardan bazıları